Uzavření studovny ve zkouškovém období 2024

Upozorňujeme všechny kolegyně a kolegy hlavně z řad našich studentů, že až do zahájení provozu hlavní budovy FF UK nebude naše studovna přístupná ke studiu literatury zapůjčené v knihovně ÚPA. Studovnu jsme poskytli kolegyním a kolegům z hlavní budovy FF UK, kteří momentálně nemohou do svých kanceláří.
Bohužel nelze knihy studovat ani v knihovně, protože zde bude probíhat většina zkoušek a zápočtů, jelikož i naši učebnu jsme poskytli pro potřeby kolegyň a kolegů z hlavní budovy. Takže v případě vypůjčení knihy vás budeme muset poslat studovat na chodbu nebo do studentského klubu Celetná.
Děkujeme za pochopení.
Ale samozřejmě jste u nás na ústavu všichni vítáni, ať už budete potřebovat zajít do knihovny nebo si jen tak popovídat nebo cokoli vyřešit, přijďte, volejte, pište, jsme tu pro vás.

Úvod > Nástěnka > Uzavření studovny ve zkouškovém období 2024