Pozvánka k účasti na pochodu a objetí hlavní budovy FF UK – aktualizace

Studentská rada FF UK zve všechny, kterých se tragická událost z 21. prosince 2023 jakkoli dotkla, k účasti na pochodu a objetí naší hlavní budovy FF UK, které se koná ve čtvrtek 4. ledna.
Sraz je ve 13.30 na Ovocném trhu, ve 14.15 odchod přes Celetnou k hlavní budově, ve 14.15 zastavení v Celetné, od 15.00 „objetí“ hlavní budovy FF UK.

Aktualizace:

Program na čtvrtek 4. 1. 2024:

13:30 – setkání na Ovocném trhu13:45 – úvodní slovo14:15 – začátek pochodu15:00 – objetí fakulty15:15 – přesun na Náměstí Jana Palacha a zapálení symbolického ohně15:30 – Veselé chvíle, SPJEFF16:00 – předpokládaný konec akce
Všechny uvedené časy od začátku pochodu jsou přibližné. Prosíme všechny účastníky, aby dbali pokynů Policie ČR a koordinačního týmu a vyvarovali se jakýchkoliv politických, náboženských a jiných projevů, které by mohly narušit pietní charakter akce, celý průvod by měl být tichý.
Pochod začne na Ovocném trhu, odkud se přesune přes dům U Černé Matky Boží do Celetné ulice na Staroměstské náměstí do Kaprovy ulice. Na rohu Kaprovy a Valentinské se čelo průvodu rozdělí na dvě části a pomalu obejme budovu. Na místě budou vše koordinovat naši dobrovolníci v oranžových vestách.

Úvod > Nástěnka > Pozvánka k účasti na pochodu a objetí hlavní budovy FF UK – aktualizace