Důležité informace pro studenty

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v souvislosti s dokončenou rekonstrukcí chodeb v areálu Karolinum-Celetná bychom Vám rádi upřesnili způsob využívání společných prostor a fungování Ústavu pro archeologii.  Od 10. února je totiž spuštěn nový systém otevírání hlavních vstupních dveří, které jsou nyní automaticky elektronicky zamykány.
1) Pokud půjdete za akademickým nebo výzkumným pracovníkem ÚPA na konzultace, popř. do knihovny nebo sekretariát, prosím zazvoňte a do mluvítka se ohlaste. Přítomný pracovník Vám tak bude moci otevřít.
2) Konzultace s vyučujícími si prosím domluvte e-mailem.
3) Na sekretariát a do knihovny samozřejmě můžete přijít v pracovní čas bez předchozího ohlášení (dodržujte prosím úřední a výpůjční hodiny).
4) Studovna, pokud v ní neprobíhá výuka, je určena výhradně pro soustředěné studium literatury vypůjčené z knihovny. Jako místo setkání a vyplnění času mezi přednáškami slouží primárně prostory na chodbě, kde jsou po rekonstrukci k dispozici stoly a židle.

Děkujeme za pochopení.

Úvod > Nástěnka > Důležité informace pro studenty