Pozvánka na na Interdisciplinární studentské setkání na téma „Posázaví“

Archeologický ústav AV ČR Praha, v. v. i. a Po stopách našich předků, z. s. Vás zvou na Interdisciplinární studentské setkání na téma „Posázaví“.
Přihlašovat můžete příspěvky vycházející ze seminárních, bakalářských, diplomových či disertačních prací. Téma může být libovolné, jedinou podmínkou je vazba k prostoru širšího Posázaví. Cílem je propojovat regionální badatele.
Setkání se uskuteční v sobotu 26. 8. 2023 v prostorách Sázavského kláštera (Zámecká 72, 285 06, Sázava). Časový plán bude upřesněn podle počtu přihlášených příspěvků.
 Maximální délka příspěvku je 20 minut.
Přihlášky posílejte na adresu postopachpredku@post.cz do 15. června 2023. Do přihlášky prosím uveďte: Titul, jméno, příjmení, stupeň studia, místo, kde studujete a název příspěvku.
V případě zájmu je možno zajistit ubytování.
Akce se uskuteční pokud se přihlásí alespoň šest přednášejících.
Studentské setkání proběhne v rámci třináctého ročníku Archeodne v Sázavském klášteře.
Úvod > Pozvánky > Pozvánka na na Interdisciplinární studentské setkání na téma „Posázaví“